Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27
BIOGRAFIA: Nikol është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Më datë 2 Shtator 2019, Nikol & Unruly Ap publikojnë videoklipin "Nxeh". Muzika e këngës u punua nga Edlir Begolli, ndërsa teksti u shkrua nga Nikol, Edlir Begolli & Unruly AP. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare



    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »



Artistë Të Ngjashëm:

DarJa

Alba Loxha

Miranda Kondakçi

Vlora Dugolli

Gresa Hoxha

Dorina

Jela

Ada Hoxha

Jona

Diola


Tags: Nikol, Zigzag

Nikol në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë