Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nikollë Nikprelaj - Synin Mos Ja Shkel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Synin Mos Ja Shkel".
3. Video është e këngës "Synin Mos Ja Shkel", por nuk këndohet nga Nikollë Nikprelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nikollë Nikprelaj - Synin Mos Ja Shkel  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Ani, Ani"

Pjesëmarrëse në

Polifest 2008

Komente

Asnjë Koment

12/06/2008

2008-06-11T23:00:00+00:00Moj e bukura en tiran kam dale para me te than, po ta kem synin qershi ,cka ban ti me syt e mi cka ban ti me syt e mi o syt e miii

Mos e ven goxen sikret ,se cka ban ajo din vet, kur shperthen dhe lulja en gur ,e nji rast steproka kurr e nji rast steproka kurr o steproka kurr

Aaaaaaaaaaa askuj synin mos ja shkel aj kalin per ktu per ktej oj oj lule moj mos me ven kaq shum ne loj
Me ty synin kur bashkoj lum e lum sa larg shikoj oj oj lule moj mos me ven kaq shum ne loj lule e bukur moj

Moj e bukura en prishtin, ta kam fal un dashurin ,po ta kem synin qershi cka ban ti me syt e mi ,cka ban ti me syt e mi o syt e mi

Nuk ti blej as nuk ti shes, ti mendoj mu ske mem gjes ,po ti kesh verrtet te zi ti jap peng dy syt mi ti jap peng dy syt e mi o syt e mi

Aoooooooooo askuj synin mos ja shkel aj kalim per ktu per ktej oj oj lule moj mos me ven kaq shum ne loj me ty syrin kur bashkoj lum e lum sa larg shikoj oj oj lule moj mos me ven kaq shum ne loj lule e bukur moj

me ty syrin kur bashkoj lum e lum sa larg shikoj oj oj lule moj mos me ven kaq shum ne loj lule e bukur moj

Lule e bukuuuuuur mooooj


Ky tekst u dërgua nga Senad Luli
Më Shumë Këngë Nga Nikollë Nikprelaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë