Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nikollë Nikprelaj - Jem Ilira, Jem Teuta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  12

Tan kto male... sikur thërrasin
Bjeshkët tona... diç po flasin
Mos harroni n'kangë t’i a thoni
Jem Ilira... jem Teuta
Jem të rritur nëpër luftna
T'gjithë Shqiptarët kudo jan
Nuk kanë tjetër veç nji nanë
Jem Ilira... jem Teuta
Jem të rritur nëpër luftna
T'gjithë Shqiptarët kudo janë
Nuk kanë tjetër veç nji nanë.

Tanë kto male... sikur thonë
Të gjithëve gjaku o... na bashkon
Mos harroni n'kangë t’i a thoni
Jem Ilira... jem Teuta
Jem të rritur nëpër luftna
Tìgjithë Shqiptarët kudo janë
Nuk kanë tjetër veç nji nanë
Jem Ilira... jem Teuta
Jem të rritur nëpër lufta
T'gjithë Shqiptarët kudo janë
Nuk kanë tjetër veç nji nanë
T'gjithë Shqiptarët kudo janë
Nuk kanë tjetër veç nji nanë.


Ky tekst u dërgua nga Erkan Presheva

Nikollë Nikprelaj - Jem Ilira, Jem Teuta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jem Ilira, Jem Teuta".
3. Video është e këngës "Jem Ilira, Jem Teuta", por nuk këndohet nga Nikollë Nikprelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nikollë Nikprelaj:


Komente 0