Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Nikollë Nikprelaj - Dum Tek-tek  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Hidhe Vallen"
Eja ta shohim votren
Eja ta shterrim boten
Eja eja pra eja eja tknaqemi
Sonte ti je me mua me fjet me buzet tua
Eja pra eja eja te knaqemi

ref:
Oo hoooj po kendoj vec per ty
Per ata sy qe i dua shume
Sbashku tkalojm sonte
Te gezojm ne perqafim
Une jam zemra jote e ti je shpirti im
Sbashku te vallzojm sonte me Ket ritem dum tek tek
me djeg kjo buza jote sa her qe buzet mprek

Kendo te lumte goja
kerce se nisi loja
dridhu pra dridhu dridhu vec per mu
vallzo se doli bota
mfrasko me flokt e gjata
dridhu pra dridhu ti vec per mu

ref:...


Ky tekst u dërgua nga  Merita
Më Shumë Këngë Nga Nikollë Nikprelaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet