Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Nikollë Nikprelaj - Nate E Madhe  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Hidhe Vallen"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nate E Madhe" kënduar nga Nikollë Nikprelaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Nikollë Nikprelaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Shkurtja Shyhreti Remzia. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Shyhreti...
Kush po lun me def
Vajzat bojshin qef

Shkurta...
Lujshin hedhshin valle
Sot eshte nate e madhe

Remzija...
Lujshin hedhshin valle
Sot eshte nate e madhe

Bilbilat...
Hajde nuse mashalla
Bojna darsem me sevda
Sonte po behet shyhreti
Spo pushon dhe klarineti

Hajde nuse mashalla
Bojna darsem me sevda
Sonte po behet shyhreti
Spo pushon dhe klarineti

Shyhreti...
Spo pushon tupani
Gjithe nata na zbardhi

Shkurta...
Spo pushon tupani
Gjithe nata na zbardhi

Remzija...
Lum bojka shoqnija
Nga konga e rakija

Bilbilat...
Hajde nuse mashalla
Bojna darsem me sevda
Sonte po bohet shyhreti
Spo pushon dhe klarineti

Hajde nuse mashalla
Bojna darsem me sevda
Sonte po behet shyhreti
Spo pushon dhe klarineti.Më Shumë Këngë Nga Nikollë Nikprelaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet