Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Nikollë Nikprelaj - Shehide  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Hidhe Vallen"
Oj shehide qaj me lot
A e man men kur lujsh me top
Me top t'kuq me top t'plllastikut
Neper ara te Mixhes Sadikut

Oj shehide t'kan lan mend
A e man men kur rujshim dhent
A e man men kur lujsh me lloq
Gjujshim shtag en kollomoq

Nikolla:
O moj shehide qaj me lote
A man men shehide kur lujshim me tope
O moj shehide qaj me lote
A man men shehide kur lujshim me tope

Oj shehide qaj me lot
A e man men kur lujsh me top
Me top t'kuq me top t'plllastikut
Neper ara te Mixhes Sadikut

Oj shehide t'kan lan mend
A e man men kur rujshim dhent
A e man men kur lujsh me lloq
Gjujshim shtag en kollomoq

Nikolla:
O moj shehide qaj me lote
A man men shehide kur lujshim me tope
O moj shehide qaj me lote
A man men shehide kur lujshim me tope

O moj shehide qaj me lote
A man men shehide kur lujshim me tope
O moj shehide qaj me lote
A man men shehide kur lujshim me tope


Ky tekst u dërgua nga Malsori
Më Shumë Këngë Nga Nikollë Nikprelaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet