Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nikollë Nikprelaj - Ma Jep Vec Një Shans Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Por sikur Koleta qe nuk ka Para Un pa Zemren time jam NJI Fukara sikur Dallendyshes Krahet kur ja Pret Un pa Zemren time jam nji Pik ne Det pash Kryet e
Nans ma jep veq nji shanc 2 3 her me nejt kam met pelqy krejt Pasha Kryet E Nans ma jep veq nji shanc ta plotsoj qdo Deshir oh
jam jam i mir por sikur nje darsem pa nje qift te ri Un pa Zemren time Digjem si Qiri
por sikur nje Peshk qe nuk jeton ne Uj Un pa Zemren asnji Dit nuk muj pash Kryet e Nans ma jep veq nji Shanc 2 3 her me nejt kam met pelqy krejt pash Kryet e Nans ma jep veq nji shanc ta plotsoj qdo Deshir oh jam jam i mir pash Kryet e Nans ma jep Veq nji Shanc 2 2 3 her me nejt kam met pelqy krejt pash Kryet e Nans ma jep veq nji shanc ta plotsoj qdo Deshir oh jam jam i mir


Ky tekst u dërgua nga Arlind Marku

Nikollë Nikprelaj - Ma Jep Vec Një Shans
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma Jep Vec Një Shans".
3. Video është e këngës "Ma Jep Vec Një Shans", por nuk këndohet nga Nikollë Nikprelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nikollë Nikprelaj:


Komente 0