Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nikollë Nikprelaj - Gjergj Kastrioti Skenderbeu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shum 1 Nat te Vshtir
Kam kalu moj Nan
Se mka Ardh ne Anderr
U Ngrita ne Kam
Dhe e Pershendeta
Aj nisi mem Pyet
Per Trojet e Veta
Zor mka Ardh moj Nan
Por mu desht mei than
Gjysmen e Shqipnis
Ai
Nen Shkja ta kan Lan

Pyeti Kastrioti
Ku e kam Kufirin
Ku ma ke Lan Shkupin
Malsin e Ulqinin
A pat ktu kun Shpaten
Me ma Lan nven te huj
Pse ma paske Lan
Kushtu Shqipnin Rremuj
E kur Token tande
Po ta Shkel o i huj
Qysh pot Hahet Bu
Ai
E pot pihet Uji

Nata e Veshtir
Oj Nan ishte shum
Sa qe nuk guxoj
Sonte me ba gjum
Se asht turn me ardh
Kastrioti pray
E mem gjet moj Nan
Tuj Flet un ne Shtrat
Pasha Syt e Ballit
Na Vret Buka e Zotit
Mos me ja Qu nven
Ai
Fjalen Kastriotit


Ky tekst u dërgua nga Arlind Marku


Nuk kemi video për këtë këngë.
Nikollë Nikprelaj - Gjergj Kastrioti Skenderbeu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjergj Kastrioti Skenderbeu".
3. Video është e këngës "Gjergj Kastrioti Skenderbeu", por nuk këndohet nga Nikollë Nikprelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nikollë Nikprelaj:


Komente 0