A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Noend & Andrea - Telefoni


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/06/2019

2019-06-13T13:17:15

Video Production:

Fullmoon ProductionSorry, this song lyrics is not yet available "Telefoni" sung by Noend & Andrea.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Telefoni".


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Andrea & Noend - Telefoni

Xhana na na, na na nah
Çelma ti telefonin
Xhana na na na na na Ahh

Ike ti pa me thene nje lamtumire, oh yeah yeah
O zemer zemer, zemren ma ke ngri, oh yeah yeah
Po du me dit ca ndodhi na sjena mire? oh yeah yeah,
Oh yeah po du me dit ca ndodhi, na sjena

Ndienja nuk ka zemra e ftohte si akull
Shpirtin e plasur
Mos te kisha pa kurr, ey
A do ishte ma mire?
Ky shpirti i vrare meriton pak meshire
Ti ke ik pa lamtumire
Numrin time e ke fshir
Kjo zemer e shkret emrin ton o tu thirr
Prej teje ndryshova
Jom tjeter njeri
Ti shpreson te gjesh ma mire
Une t'uroj te jesh ma mire
Pow,pow, pow

Your smile In my mind
I want you to stay
If your love I could buy
I will give, I will give all the way

2x
Xhana na na, na na nah
Çelma ti telefonin
Xhana na na na na na Ahh

2x
Oh my, Oh my
I love It smile, nah nah
Oh my, Oh my
I love It gyal, nah nah

Edi ki me mbet vetem
Ki me mbet vetem
Ki me mbet vetem ti
Edi po pret nje tjeter
Po pret nje tjeter
Amo jo bashk na dy

Ajo sdin me m'vlersu mu
Ajo sdin me m'vlersu mo nah
Ajo sdin me m'vlersu mu
Amo koha tash ka ik,
MO NUK JENA BASHK

2x
Xhana na na, na na nah
Çelma ti telefonin
Xhana na na na na na Ahh

Naim Krasniqi & Ezo Menic - Telefoni

Hajde moj nafile, mos ma bon me hile
Hey aman aman, aman
Hajde moj nafile, mos ma bon me hile
Hey aman aman, aman
E hey aman aman, hey

Dil moj qiko, dil te stoni
Qe dy net pot pret jarani
Dil qiko a po nin, o mplase lochko mir
Dil moj qiko, dil te stoni
Qe dy net pot pret jarani
Ngo qiko pot cingron, a mplase lochkodon

Alo?
Grue kush oh?
Gabim te ka

Zemra po ma don, kur po me cingron
Shpirtin ma likshton, aman
Zemra po ma don, kur po me cingron
Shpirtin ma likshton
Ku mka met, e ku e kam harru
Qysh me mujt pa ta me rrnu
Ku mka met ku e kam harru
Kish niher o mem cingru, oh shpirtin mema gzu

Dil moj qiko, dil te sona
Se pot presin 7 jarana
7 jarana, dyzexhi
a ndhe po don me i shti
Dil moj qiko, dil te sona
Se pot presin 7 jarana
7 jarana, dyzexhi
a ndhe po don me i shti

Alo?
Grue kush o?
Gabim te ka

Kush o kan, e ka guzu
mollen me kafshu, aman
Kush o kan, e ka guzu
mollen me kafshu
Ku mka met, e ku e kam harru
Qysh me mujt pa ta me rrnu
Ku mka met, e ku e kam harru
Kish niher o mem cingru, o shpirtin me ma gzu

Dil moj qiko, dil te kroni
Pak dylberat rrin te proni
Rrin e presin veq me tpa
o mash-mashallah
Dil moj qiko, dil te kroni
Pak dylberat rrin te proni
Rrin e presin veq me tpa
o mash-mashallah

Alo?
Loqkoman a je ti?

Adea Latifi - Telefoni

kur babi im ishte i ri
nje telefon kishte ne shtepi
un vrapoja kur cingronte
te pergjigjem qfar kerkonte

kishte kablo dredha dredha
cingeronte sikur tureca
numrat ishin rrumbullake
dhe me ngjyra portokalle

ref:
cinger cinger telefoni
me pelqente ai ringtoni
mir po tani ska lezet
se celularet i kemi ne gjep (2here)

sa shume e doja at telefon
nuk perngjante me iphone
as nuk ishte digjital
por krejt ishte manual

kishte kablo dredha dredha
cingeronte sikur tureca
numrat ishin rrumbullake
dhe me ngjyra portokalle

ref:Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019