Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noga: Kenga E Re Me Dr. Florin

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1
[09-06-2012]
Producenti dhe këngëtari i njohur nga Shqipëria, Dr. Flori, ka lansuar këngën e re "Na kalle" në bashkëpunim me tinejxherin nga Prishtina, Noga.
Kënga është punuar nga ish-anëtari i Ëest Side Family dhe në të ka punuar po ashtu edhe Noga, i cili ka rreth 11 milionë klikime në YouTube me anë të bashkëpunimeve të tij.

Ky projekt është veror dhe artistët pritet t'ia realizojnë së shpejti edhe klipin.
 (Telegrafi)


      Noga - Na Kalle (Feat.Dr. Flori) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0