A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Noga - Ne Krahet E Mi  (Feat. Kusha)


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/04/2012

2012-04-13T18:09:10

Featuring

Kusha (Kushtrim Kelani)
Noga:
edhe sante bije shi
dhe qdo gje me kujton
edhe sante gjithqka
ka ti me drejton
edhe sa un me prit
edhe sa un du me dit
qe kit zemer ko me ta thy
edhe sa muna me arrit

kujtimet skan fund jo
kujtimet gjithmon mbesin
une ti kurqysh me gjet
formulen e suksesit
kujtoje veq niher
kohen edhe tkalumen
e verteta po dhem shum
senet tona veq po shuhen

Kusha:
harro qa kena pas
ato sene po shkojn me kohen
gjithqka pi teje po harrohen
zemer
harro qa kena pas
ato sene po shkojn me kohen
gjithqka pi teje po harrohen

Noga:
Sa her per ty jam lut
te kem ne kraht e mi
nmendime jam fundosur
qdo moment me nda me ty

Kusha:
Sa her per ty jam lut
te kem ne kraht e mi
nmendime jam fundosur
qdo moment me nda me ty

Kusha:
koha jon po kalon
gjithqka per neve osht kot
un e ti me kon bashk
athu a arrij nket bot

po menoj met pas ngat
po menoj per ty qdo nat
je ajo qe mbon mu ni rehat
qdo sekond per qdo hap

menoj per ty qdo sen
me ty jom qdo moment
harro ajo koh mo nuk vjen
se per neve ska ven

menoj per ty qdo sen
me ty jom qdo moment
se per neve ska ven

Noga:
Sa her per ty jam lut
te kem ne kraht e mi
nmendime jam fundosur
qdo moment me nda me ty

Kusha:
Sa her per ty jam lut
te kem ne kraht e mi
nmendime jam fundosur
qdo moment me nda me ty


Lyrics submited by  aLii006
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019