A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  9866
  • Vendlindja:
  • Sukth (Durres) 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Noizy është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertetë Rigels Rajku, por njihet nga te gjithe si Noizy. Ka nenshkruar konkrate me kompanine e famshme "Universal Music" dhe tashmë Noizy është bërë një nga artistët më të paguar ne trevat shqiptare. Ka shumë stil më ndryshe se cfarë është dëgjuar deri tani në historinë e RAP`it shqiptar. Sot ka shumë miq te njohur si aktori Blerim Destani, Xhevdet Jashari, MC Kresha e DUDA, por per Noizy-n nuk ka qene gjithmone kaq fushe dhe lule sa eshte...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

(0) 🆕

Lider i labelit

O.T.R.

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Profili

Twiter

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare

Se Shpejti... (2018)

Zin City (2017)

The Hardest In The Market (2014)

The Leader (2014)

Do You Remember Me? (2012)

Living Your Dream (2011)

Most Wanted (Mixtape) (2010)

Pak Me Ndryshe (2009)


» Dërgo Një Këngë »

100 Kile
Mbreteresha Ime
Bora
Gjuha E Kampionit
Noku Vogel
Grande
A Te Kujtohet
30 Vet
Je Gjithçka
Ke Ngju Per Mu


Përkthime (19)


Artistë Të Ngjashëm:

Big Basta

Stresi

Skivi

Action Bronson

D.U.D.A.

Elinel

Kid Gashi (G4shi)

BimBimma

Cozman

Getoar Selimi


Tags: Noizy, Noisy, Otr, O.T.R, O.T.R., No1zy, Nojzi, Noyzi, Nojzy

Noizy në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018