A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Noizy

100 Kile ➡ 100 Kilos

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


100 Kile

E bardh a jeshile
E bardh a jeshile

[Chorus]
Eci ron si 100 kile
S'bojm transport nen 100 kile
Puna paster nuk ka hile
E bardh a jeshile, e bardh a jeshile, e bardh a jeshile

Hapeni rrugen se po vjen cunami wow
Cunat e nates sta falin hesapin wow
Na njofin shum mir kta nuk di pse po llapin wow
Sa shpia e jote m'kushton vec sahati
Hapeni rrugen se erdhen rrebelat na me kapuca kto vin me kurdela
Shkojm ne takime takime biznese por prap jam me tuta atletet e zeza
Makinat e zeza (wow) bizneset e zeza (wow)
Gjithmon kam kujdes se me kta nuk i dihet cka esht e verteta
E mushme barreta (wow) bertet kjo e shkreta
Po du po du po du me shku ke kto lepra
Like rrah-ta-ta-ta nihet si Hakuna Matata
Hekri me blica me blica me blica like hajde bojm foto te axha
Puna na shkon krejt persmari
Na e kthejm letren ne ari
Google my name, Google my name thjesht do t'dali kengtari
Por nese ti sheh pak ma thell
Dije n'kto pun jam I pari
Paketat po vin te palosme ne qese ne qese mungon vetem ajri
E bardh a jeshile
100 Kile
E bardh a jeshile

[Chorus]
Eci ron si 100 kile
S'bojm transport nen 100 kile
Puna paster nuk ka hile
E bardh a jeshile, e bardh a jeshile, e bardh a jeshile

Eci kadale dhe pse me Ferrari
Nese m'ke inat s'mrruhet... you know
Shifem mir se kshu ski me pa ti
I vetmi rreper n'shqiptari qe fjalen e mbajti
M'thirri universali (wow) firmen t'ma marri (wow)
Por nese kontrata nuk o me 7 shifra firmen sta japi
Duhet tu m'bushte dollapi, kishte hapsira dollapi
Zerro mbas zerro mbas zerro mbas zerro u knaq edhe Baçi
Hapa mbas hapa si hapa dollapa
Krejt tu e njek un ket paren nga mrapa
Paret e pista dhe paret e pastra
Paret e holla dhe paret e trasha
E du shum mbretneshen
Dhe Skenderbeun
E du dhe 1 bank n'emer temin tja vej firmen lekut
Milionera kena ondrra miljarderash
Makinat e shpejta avjona private dhe secili anijet e veta
Eurot na vin me paketa, sna i n'xen kuleta
Transportojm me paleta si 53'sha

[Chorus 2x]
Eci ron si 100 kile
S'bojm transport ner 100 kile
Puna paster nuk ka hile
E bardh a jeshile, e bardh a jeshile, e bardh a jeshile

Eci ron si 100 kile
Eci ron si 100 kile
Eci ron si 100 kile
E bardh a jeshile, e bardh a jeshile, e bardh a jeshile


100 Kilos

White or green
White or green

[Chorus]
I walk heavy like 100 kilos
We don't transport under 100 kilos
Pure work its not a lie
White or green,white or green,white or green

[Verse 1]
Open the road, tsunami is coming wow
Night boys don't forgive you wow
They know us good, I don't know what they are talking wow
How much does your house cost, it costs just my watch
Open the road 'cause burglars are coming, we have hats they come with snood
We go to meeting, bussines meeting but again I'm with black sneakers
Black cars (wow) black bussines (wow)
I always care 'cause with those men the truth is unknown
A gun is loaded(wow) it shoots (wow)
I want I want I want those rabbits to go
Like rah-ta-ta-ta its known as hakuna matata
The gun with blitz with blitz with blitz comes and makes a picture for uncle
The job is going well
We turn the paper in gold
Google my name, google my name, you will find just the singer
But if you see deeper
Just know, in those jobs i'm the first
The packages are coming in bag in bag just air is missing

White or green1
100 kilos
White or green

[Chorus]
I walk heavy like 100 kilos
We don't transport under 100 kilos
Pure work its not a lie
White or green,white or green,white or green

[Verse 2]
I drive slow even with Ferrari
If you hate me I won't get angry ... you know
Get a good look, 'cause you ain't gonna see another
The only rapper in Albania that kept his word
Universal called me(wow) to get my sign(wow)
But if contract isn't with seven numbers, you won't get my sign
The closet have to be filled, it has voids
Zero after zero afer zero and the uncle is happy
Step by step like hide and seek
They're all chasing the first from the back
Dirty money and clean money
Skinny money and fat money
I do love the kingdom
And Skenderbeu
I want a bank with my name on it, so leku2 can take my sign
Millionaires with billionaires' dreams
Fast cars, private jets and everybody with their own boats
Euros come along with the packages, they don't fit in our wallets
We transport packages like 53's

[Chorus 2x]
I walk heavy like 100 kilos
We don't transport under 100 kilos
Pure work its not a lie
White or green,white or green,white or green

I walk heavy like 100 kilos
I walk heavy like 100 kilos
I walk heavy like 100 kilos
White or green, white or green, white or green

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019