Noizy

Fansi I Noizyt E Bën Një Gjë Të Veçant Për Të

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[05-02-2016]
Reperi i njohur Noizy ka fansa gjithandej dhe shumica prej tyre janë adhurues të tij shumë të "flaktë". Duke qenë si të tillë shumë prej tyre janë në gjendje të bëjnë çdo gjë për ta, madje kemi dëgjuar që shumica gërvishtin edhe krahun e tyre të dorës me emrin e idol-it të tyre.

Në fakt një rast tjetër kemi tek reperi Noizy i cili për të cilin një nga fansat e tij ka bërë diçka shumë të veçantë. Fansi i tij ka vendosur që pjesën e pasme të kokës ta rruajë me shëmbylltyrën e Noizyt, dhe në fakt ka rezultuar vërtetë interesante.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Fansi I Noizyt E Bën Një Gjë Të Veçant Për Të


Komente 2