A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Fansi I Noizyt E Bën Një Gjë Të Veçant Për Të


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19
[05-02-2016]
Reperi i njohur Noizy ka fansa gjithandej dhe shumica prej tyre janë adhurues të tij shumë të "flaktë". Duke qenë si të tillë shumë prej tyre janë në gjendje të bëjnë çdo gjë për ta, madje kemi dëgjuar që shumica gërvishtin edhe krahun e tyre të dorës me emrin e idol-it të tyre.

Në fakt një rast tjetër kemi tek reperi Noizy i cili për të cilin një nga fansat e tij ka bërë diçka shumë të veçantë. Fansi i tij ka vendosur që pjesën e pasme të kokës ta rruajë me shëmbylltyrën e Noizyt, dhe në fakt ka rezultuar vërtetë interesante.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019