A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Noizy Shumë I Kujdesshëm Me Fansat E Tij Edhe Në Zvicër


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  19
[23-03-2016]
Reperi Noizy ka treguar shumë herë për lidhjen e veçantë që ka me fansat e tij, e veçanërisht me fëmijët.

Noizy, gjatë vizitës se tij në Zvicër, është fotografuar me disa fansa të tij të rinj të cilët shiheshin shumë të hareshëm për këtë fakt. Reperi, është një nga yjet shqiptare që shumë shpesh edhe një qendër tjetër të fëmijëve në Tiranë.

Ai gjithashtu në fundvit vishte si babagjyshi i vitit të ri për të gëzuar fëmijët e jetimores në Durrës.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019