Noizy

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Grande” Nga Noizy

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[02-04-2016]
Reperi Noizy, ishte dukur punuar rreth albumit të tij të ri. Dje ai publikoi njërën nga këngët e këtij albumi së bashku me videoklip. Noizy ka përgatitur këtë këngë dhe e publikoi dje rreth orëve të mbrëmjes.Kjo këngë titullohet “Grande”, qe do të thotë “E madhe” dhe dy producentë kanë krijuar këtë këngë ata janë Djaboom dhe millibeatz nga ekipi i Timbeland-it. Albumi që do të vije nga Noizy, titullohet ZINCITY
 (TeksteShqip)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Grande” Nga Noizy

  Noizy - Grande [Teksti dhe Klipi]

Komente 1