A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Grande” Nga Noizy


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  15
[02-04-2016]
Reperi Noizy, ishte dukur punuar rreth albumit të tij të ri. Dje ai publikoi njërën nga këngët e këtij albumi së bashku me videoklip. Noizy ka përgatitur këtë këngë dhe e publikoi dje rreth orëve të mbrëmjes.Kjo këngë titullohet “Grande”, qe do të thotë “E madhe” dhe dy producentë kanë krijuar këtë këngë ata janë Djaboom dhe millibeatz nga ekipi i Timbeland-it. Albumi që do të vije nga Noizy, titullohet ZINCITY
 (TeksteShqip)

      Noizy - Grande [Teksti dhe Klipi]
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019