Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Sot Noizy Vjen Me “Shut The Place Down”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  33
[15-04-2016]
Noizy ka paralajmëruar se këngët e albumit të tij të fundit do të publikohen të gjitha me videoklip.

Reperi po e mban premtimin, ai tashmë ka filluar me publikimin e tyre dhe sot do të publikohet videoklipi i tretë.

“Shut the place down” mban titullin kënga që do të publikohet sot, e që është në bashkëpunim me Varrosin.

Pas këtij videoklipi ashtu siç ka premtuar artisti nga Shqipëria, edhe katër të premte të tjera ai do të sjell nga një projekt të ri.

“Grande” dhe “Not gonna talk” janë projektet e publikuara gjatë dy javëve të kaluara, të cilat kanë kaluar milionshin e klikimeve në kanalin “Youtube”.
 (Telegrafi)

      Noizy - Shut The Place Down (Feat.Varrosi) [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet