Më mbaj mend (për 1 muaj)


Noizy - We On Fiyar

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "We On Fiyar".
3. Video është e këngës "We On Fiyar", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Noizy - We On Fiyar  (Feat. Decee & Mafioz)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Decee

Featuring

Mafioz OTR

15/12/2009

2009-12-15T10:09:47+00:00MAFIOZ
rap in south-east O.T.R fuck the police and the peace let you rap in the squeeze when this track is realased
no thats a peace on the street and the prison for 5 years forgon home decided to stop prison guards
no needs to question im the nicest full of my blood when its roll and die competent a six twice cuz im a sickle my boys I dont foy in people dress of taken little doing she a swilittles
so expect max rip to studio days likes but expect fiyar night and bulit free your wing-flys
so you better move asks and is game it call lostes, lostes put your us in a motherfucker predicoast and a boxer gonna back like no other
lot for another who in OTR gonna stop
this is a devesons way so let a max pray and let enemy spray to live another day

REF 2x
they wanna know where we go
to where we road, we on fiyar

they wanna know where we go
to where we road, we on fiyar.

DECEE
must we talk about rappers dead wants
cuz if speak of me you be one of once and after pick of spi
as a spiche wanna to be attack just like a better free to make a motherfucker buis about to mafia
a brap rest tepatic, over-rest sip the best as DeCee with the mess spray as liver gest
im just little hatering no they run two for them, only two for like help pray soon with them
a capple a boys a speak, a capple if a brokes a hit
so when you call my name for the battle goodasick
a cool a capple a boys run up in your clips
with the beast put your faces open living with broken rip-s
no me matter what you do to put me down im still russle so ask your boys
who's takes once free that sickle
im on the run from you im on the run from the police
cuz everywhere than I go i'll breakdown your peace's

REF 2x
they wanna know where we go
to where we road, we on fiyar

they wanna know where we go
to where we road, we on fiyar.

NOIZY
now they say I wanted cuz im broke fucking love
they look it force street fiyars to break a fucking troad
they know now to getting closed cuz I go a fucking road
rip your fucking scale and your brains on the flow
I took your faces to are to later
you wanna faces to show what to caches
this is my place I never let you take this
you think aways to come a fucking test
I got the right hand I go streets free on the quilo
I knock and you fuckthat axe the fucking heroes
I make a brain fall down low and the zero
you come be let me push my car and machines
i gotta metal suspect they maybe be the champions
or leave me when I say a crush any thing a line up
I'll make your mama cry, line up the cannon
can you hear me fuckin dealing some thing you gonne endle
I dont talk no empty was the beat from my heart
you thing you got it your body you fuck rip your parts
like time to face to fucking with the sharp
run your dead after make a face strap.

REF 2x
they wanna know where we go
to where we road, we on fiyar

they wanna know where we go
to where we road, we on fiyar.


Ky tekst u dërgua nga medina
Më Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet