A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Noizy - Gangster Gangster  (Feat. Mc Kresha)


Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  17

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/04/2013

2013-04-26T21:17:32

Featuring

Mc Kresha


Mc Kresha
gengster gengster this is back
ju po doni rep na ju jepim direkt
si para turme si koncert tu knu kdurt nalt tu i qu e tut ngu krejt
na qka bojna esht rep nuk eyy
na punt e tona i dina edhe gjith mon rrina drejt 4ever drejt
kresha e noizy si magji e ozitt
na lojen e lozim edhe te sosim na jena exploziv ezplodim ta nosum edhe nese je pidh seksi na te lodhum


Lyrics submited by Mitrovica-otr
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019