Më mbaj mend (për 1 muaj)


Noizy - Sa Ka Si Un (Remix)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Ka Si Un (Remix)".
3. Video është e këngës "Sa Ka Si Un (Remix)", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Noizy - Sa Ka Si Un (Remix)  (Feat. Bohemi & Xhevi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Komente

1 🔥

Featuring

Bohemi

Featuring

Xhevi

25/08/2010

2010-08-25T18:10:09+00:00Noizy

Yeaah !! Bohemi...My Shqipe Xheev..!!
Sa Endrra.......Qe Shqiptaret Nuk Munden Me I Realizuu...
Rinia Shqiptare!!

Noizy (Ref. x2)

Sa Ka Si Un Talentum,Qe Mun Me Dhan Ma
Shum,Kan Enderr Nji Album,Por Pengesat
Jon Pa Fund! Sa Rrena Dhe Trillime,
T'Besushme Dhe Premtime,Per To Un Kisha
Vdek Po Kam Qendru Me Forcen Time..!!

Xhevi:

Sa Ka Si Un Talentum,Qe Dojn Me Dhan Ma
Shum,Kan Enderr Nji Album,Por Pengesat
Jon Pa Fund! Sa Rrena Dhe Trillime,Sa Te
Besume Sa Premtime,Sa Per To Un Kisha
Vdek Por Kam Qendru Me Forcen Time..!!
Neise Se Njona Dor Tjetren Dor E Ndihmon
Njoni Sy Dhe Pa Tjetrin Shikon..
Ato Qe Ti Don,Familjen Qe Ti Qeli Syt,Shokt
Qe Po Te Qesin N'Drit Dhe Ato Qe Dojn Me
T'Myyt..!!
Jam Ul Diku N'Cep Si Gjithmon Tu E Bo Nji Plan
Objektivi Me Ec Para Gjonat Tjera Lej Me Nje
An..Ato Qe Nuk I Kam,Ato Qe Nuk Mi Dhan Ato
Qe Dhe Pa To Mujta Me Mrri Ktu Ku Jam...
Jetoj N'Mess Beat-it Dhe Rrymes Kanjiher Nen
Efektin E Bimes,Kerkoj Ma T'Miren E T'Mires
N'Aksion Pa Pikne T'Veshtires.....Krijus Me
Shum Domethenie Djaloshi Prei Asaj Zone
Un Eci Para Dhe Para Tregom Ti Shoki Qa Bone

Noizy (Ref. x2)


Sa Ka Si Un Talentum,Qe Dojn Me Dhan Ma
Shum,Kan Enderr Nji Album,Por Pengesat
Jon Pa Fund! Sa Rrena Dhe Trillime,
T'Besushme Dhe Premtime,Per To Un Kisha
Vdek Po Kam Qendru Me Forcen Time..!!

BohemI:

Ja Kam Niss Me Bo Rap Qysh Sot E Shum Vite
Para,Kam Shkrujt Qa M'Ka Ndodh E Jo Si Ju
Qe Thoni Prralla,Nuk Esht E Para Hera Qe Po
Ngjon Ket Zo Nuk Osht Dhe As E Fundit O.T.R
Ta Bjen Dhe Njo...!!
Nuk Jetoj Nga Kjo Pun Se Tash I Ka Hy Si
N'Mod,U Bon Vite N'Ket Rrug Per Ne Librat
Kan Me Fol,Jam I Bind Sikur Gjithqka Mem
Ndal N'Zemer E Kam Zotin Qe Kurr Sme La Mu
Ndal....Me Shihni Si Te Vechant Si Dicka Shum
Tipi Rrall Pysin Njoni Tjetrin Ky Djal Ku Don Me
Daal..? Se Iken Shpejt Koha Me Shpejt Se
Q'Iken Ora Per Mu Le Te Vazhdojn Se Farat
Un I Mbolla....
Ama Sot I Kam Kuptu Se Shum Gjana Jon
Ndryshe Syni M'Sheh Drejt E Menja Ty Ta
Shpjegon Pytjen...Po Me Vin Te Gjitha Senet
Qe Kam Endrru Me I Pas Nuk Po E Zgjas Se
Kurr Sum Sosen Fjalt...

Noizy (Ref. x2)


Sa Ka Si Un Talentum,Qe Mun Me Dhan Ma
Shum,Kan Enderr Nji Album,Por Pengesat
Jon Pa Fund! Sa Rrena Dhe Trillime,
T'Besushme Dhe Premtime,Per To Un Kisha
Vdek Po Kam Qendru Me Forcen Time..!!


Ky tekst u dërgua nga Shpetim Demiri   duqaOTR   berati   ErmirOTR   Fatlume3   ontop   Doni-G
Më Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet