Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • N
  • Noizy
  • Ya Fucking With The Best

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Noizy - Ya Fucking With The Best  (Feat. Decee)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  31

Featuring

DeceeKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ya Fucking With The Best" kënduar nga Noizy.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


teksteshqip.com © 2007 - 2017