Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - S'diten Me Lyp Fam (Feat. Onzino & Lil Koli)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  58

Bohen 3 nese problemin e njek
bon dom pa i vu re i lam zagart
lehin se ata qa pun kan
karvani iu meti nshnia zditen as me lyp fam

Ref 2x:
1 problem bohet 2 e mas dyshit bohen 3
nese problemin e njekin bon dom pa i vu re
i lam zagart lehin se ata qat pun kan
karvani iu meti nshina zditen as me lyp fam

Lil Koli:
Kush po i shkon mbrapa fames e fama kon po e njek
E kush ka ngel mbrapa fames e famen kush e ka gjet?
Nuk osht e veshtir mu pa kush po ngjohet ket dynja
Bertasin OTR n'OTR me OTR bre wlla nuk ka
Po lun Koli ket rap shit rapi permenet permes bitch
Qata ... pres si bajonet fiks ...?????????
Jam i ftoft n'zemer se fort jam ra me jeten
Dhe tash ku do qe ndodhem rrugve me zemer shkeli cep pa bes
Se jam OTR OTR jemi ne
OTR jon ata qe ti nuk i ke n'ide
Mos bo sikur i njeh tash mos u bo sikur s'na njeh
Shqiperia po ndryshon sepse stilin pe e bim ne
OTR........ pesh katastrofikeeeeeeeeeee
Qendrojm pran Noizyt ne luginen magjike
Yeah yeah ne luginen magjike
Qendrojm pran Noizyt ne luginen magjike

Ref 2x:
1 problem bohet 2 e mas dyshit bohen 3
nese problemin e njekin bon dom pa i vu re
i lam zagart lehin se ata qat pun kan
karvani iu meti nshina zditen as me lyp fam

Noizy:
Permenet NOIZY permenet OTR -
A t'vjen 1 far ndjesie sikur permene belaa
Sikur dikush sa u ca - sikur dikush sa u vra
Sikur emri jon simbolizon vetem hallakam
Mos kujto se jam krenar per to ,
thjesht m'ka ra mu marr me to
Une jom shum nalt per to
jom shembull krejt rinia mdo
Shembull ma t'mir s'egziston n'plot sene jom KAMPION
Prap mshofin me cere t'ron sikur jom njeri pa plan
Qellimi im su kon me sjell dhun ne muzik ,
Qellimi im u kon larg dhunes me muzik
Ploblemet kurr nuk i nis - kurr sjom kon i pari
Se kurr skom pas arsyje - per kurr sen smka honger ****
E kom 1 ftyr tvogel dhe per ket ket jetoj,
Secili prej nesh mori at qe meritojj ,

Ref 2x:
1 problem bohet 2 e mas dyshit bohen 3
nese problemin e njekin bon dom pa i vu re
i lam zagart knej se ata qat pun kan
karvani iu met nshina zditen as me lyp fam

Onzino:
tel dem pussy hole... to watch wot then a talk...
you need to tel watch a bad man a waaaalk...

Ref 2x:
1 problem bohet 2 e mas dyshit bohen 3
nese problemin e njekin bon dom pa i vu re
i lam zagart knej se ata qat pun kan
karvani iu met nshina zditen as me lyp fam


Ky tekst u dërgua nga  Fjolllaa   Slayer1   cekja   adiggarmy   3nnDr1TNoizy
Featuring: Lil Koli
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/02/2011


Noizy - S'diten Me Lyp Fam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'diten Me Lyp Fam".
3. Video është e këngës "S'diten Me Lyp Fam", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

15

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 2