Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Shooting Star Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  149

Shooting Star you are my lady,
shooting star you are my lady,
shooting star you are my lady,
shooting star...

You're my lucky star,
I am shooting stars,
up in the sky,
then I show my eyes.

This is real,
I need to kill,
you're my lucky star,
you're my lucky star.

Ti je my lucky star,
and yes I love, love the way you are,
ah, uh, lalala,
uh, çfar ndjenjë ty më t'pa.

Oh no, jo si ty nu ka,
brodha botën por s'kish kurrëgjë,
ti je ylli im me fat,
sa po pashë një shooting star.

Oh, t'lutna ma ngadalë,
yes I love, love the way you whine,
uh, një në një milion,
t'gjitha ëndrrat ti m'i plotëson.

Yeah, yeah, I'm a superstar,
jetoj çdo ditë sikur nuk ka më,
that's right,
tonë na kanë inat.

I keep tellin' them...

You are my shooting star,
love you the way you are,
the way you move your body,
I'm goin' out of my mind.

You are my shooting star,
love you the way you are,
the way you move your body,
I'm goin' out of my mind.

You are my shooting star,
you are my shooting star,
love you the way you are,
love you the way you are,
love you the way you are,
you are my shooting star.

A m'beson kur t'thëm,
t'kam si yll më fat,
dhe kur bëhet terr,
ti ndriçon në çast.

A t'kam thënë,
së bashu shkojm në pafundësi,
këta të tjerët lë t'folin,
se na kanë zili.

Ti je diçka ma ndryshe,
nga çka kam pa,
je gjithçka,
që sot për sot don me pa,

Bile se yjet,
të tjerë kthejn kokën më një anë,
kur ti ndriçon,
ata shanse s'kanë.

Ah, t'lutem ma ngadalë,
yes I love, love the way you whine,
oh, një në një milion,
kam 100 ëndrra a m'i plotëson.

So hot unë kisha dash më t'pa,
çdo ditë, çdo natë, në çdo vend ku jam,
Bye, bye, gjithkush na ka inat.

So I can tellin' them...

You are my shooting star,
love you the way you are,
the way you move your body,
I'm goin' out of my mind.

You are my shooting star,
love you the way you are,
the way you move your body,
I'm goin' out of my mind.

You are my shooting star,
you are my shooting star,
love you the way you are,
love you the way you are,
love you the way you are,
you are my shooting star.

You are my lucky star,
love you just the way you are,
the way you are,
Love you just the way you are.

You are my lucky star,
love you just the way you are,
the way you are,
love you just the way you are.

You make me say,
eh, eh, eh, eh, eh,
ah, ah, ah, ah, ah,
oh, oh, oh, oh, oh,
uh, uh, uh, uh, uh.

You make me say,
eh, eh, eh, eh, eh,
ah, ah, ah, ah, ah,
oh, oh, oh, oh, oh,
uh, uh, uh, uh, uh.

You are my shooting star,
you are my shooting star,
you are my shooting star,
you are my shooting star,
love you the way you are,
love you the way you are,
love you the way you are,
love you the way you are,
you are my shooting star.


Ky tekst u dërgua nga  ThisIsHit2   DrilonDUDA   MyTryy1   ardiGGNoizy
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/11/2011
Festivali: Kënga Magjike 2011


Noizy - Shooting Star
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shooting Star".
3. Video është e këngës "Shooting Star", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 6