Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Top 200

Noizy - Cry Baby Cry  (Feat. Tuna)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  17

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

30/11/2011

2011-11-30T16:49:10

Featuring

Tuna
Tuna:
Lalalalalalalaaaaaaaaaaaa...

Noizy:
... i kalon diten perfekt ma von
krejt streset mbi ngarkimet e teperta mi letson
un mendoj nonstop per ty nashta 24/7
un mendoj per ne te dy kujtimet na mbajn gjall
menxi spres me ardh n'shpi e di malli shum tka marr
menxi spres met marr n'gji kam shum sene per met than
me ty koha kalon shpejt kaniher as vet se shoh
me ndjek si shpesh ngazet kur kum fol zemer per ta

Tuna:
don't cry baby cry ...?

Noizy:
... un i tham sikur npralla
i'm the king edhe ti do jesh borbardha ehh
un do jem aty per ty ne momente met veshtirra
un do baj gjithqka per ty per mu je ma e mira

Tuna:
baby don't call me baby
...?

Noizy:
je gjithqka qe kam dasht ne jeten time me pas
dhe kur ndodhem larg teje me mungon
kur te shoh ty qdo nat me ben te ndjehem me fat
prezenca jote rreth meje me mjaftoon

Tuna:
...?


Ky tekst u dërgua nga  Nobody
Më Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet