Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Na Jena O.T.R. (Feat. Sekondari)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  1494

Ref:
Dem pussy wanna gwan like dey know me

Noizy :
Se na jena O.T.R. për ata që nuk e din,
U bo ni koh që ne s'jena pa, tani po e ndjej largsin ,
Nuk e di se ça po thojn kto o lord,
Nuk e di se ça po dojn kto o lord,
Zemra ime veç një fjal mban ajo esht O.T.R.

Verse #1
Noizy

Shpërthejm si gaca dokudo,
Se jena n'moshën ma t'mir e mo,
Ndërkoh - kom 100 probleme por ti sje njo,
Biles - Ndaç me dit ti nuk je kurgjo,
Nusen tane ta ka qi krejt estrada yeh yeh yeh,
A po t'dhem tash o Ledri Gaga ha ha ha
Ju sjeni BABA ju jeni krejt Mama Starsa ,
Kush o me ju jan krejt pederasta,
Me 1 Selam une thjesht ju plasa,
Ai nuk asht diss ky asht diss motherfucka
Ai tjetri bon hundën operacion,
Ti je pidh motherfucker përdor SELIKON,
Gheto gheto - gheto i karit,
Une nuk boj operacione mu kshu zoti m'fali,
1 Selam prap nga I rrahuri,
Kallxoj dhe menaxherit që une ndysh t'ndaj,
Prap për çdo jav mke midis Prishtinës,
Gishtin e mesit kur jom n'maj t'binës,
Kejt grupin ta kapi shuplaka,
Zini zin O.T.R. motherfucker,
Ku prek kurora del edhe flaka,
Double G Army na jena tonelata,

Ref:
Dem pussy wanna gwan like dey know me

Sekondari:
Na jena otr për ata që nuk e din,
U Bo ni koh që s'jena pa, tani po e ndjej largsin
Nuk e di se ça po thojn kto o lord,
Nuk e di se ça po dojn kto o lord,
Zemra ime një fjal e mban ajo esht O.T.R.

Verse #2
Sekondari

Jam me shokt edhe gjuj per te
Nuk e di a ke nigju per kte
Nuk kan shance tfusin xixa me na Nda
Llafazanet le tfolin po kush I ngjon ata ?

Se jena bashk ne bashk ne po shkojm nalt
Thashetheme posht e nalt po ne rendsi Kurr si dham ( x2 )

Se sguxon me m'lujt me çunat se t'thyhet hunda,
Jan me miliona plumat Zinjo kujt I gjujna,
Mos u fut në mes të turmës se humb nga furtuna,
Ska aventuraa se ju prishen aventuraat,
Mi am a shottaa click clack bang,
Na ngjon krejt bota na krejt bota na përmend,
Ktu fjalt e kota nuk kan vend as 1 moment,
Na kena vepra kur doni ne ktu na gjen...


Ky tekst u dërgua nga Lorik Azemi   Shputa   DrityllOTR   DonLado   YanaOtr   analedi   baardhii12Noizy
Featuring: Sekondari
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/06/2012


Noizy - Na Jena O.T.R.
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na Jena O.T.R.".
3. Video është e këngës "Na Jena O.T.R.", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (3)

2
2
1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 160