A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Noizy - All Over Albania  (Feat. Etno Engjujt)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  93

25/06/2012

2012-06-25T06:26:58

Featuring

EtnonKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "All Over Albania" kënduar nga Noizy.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


teksteshqip.com © 2007 - 2018