A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Noizy - Unfinished  (Feat. Lil Craizy)


Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  25

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/09/2012

2012-09-23T17:54:40

ta marri vesh tan bota ne jetojm sikur nfilma
kush ka thon qe kena ndu stilin
kush ka than qe nuk jena Underground
ti se din se ca je tu thon
ti se din se ca je tu thon (ca je tu thon)
ti se din se ca je tu thon (ca je tu thon)

(teksti ne vazhdim)


Lyrics submited by  lKilla   valmiracan
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019