Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Numroni Hitat (Feat. Shadow)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  32

Ye.
Hey yo Shadow
Çka po thojne kto MAN ?
Po thojne qe jena nda a?
Ye Ye!
Noyzi!!!
OTR deri n'vdekje
Rrak!!!

Ref#
Ju vec numroni hitat,
Na lujna koqe me ta,
Na vec i kallim Bit-at,
tregom se sa ka si na,
dhe nrast se keni pytje,
sjeni te qart a diqka,
zotit boni lutje,
para se mu kthy nga na,

Shadow#
Vij nga thell shum thell,
Skom ca me sjell vetem hell,
Presim me korr por Z'dim,
Hala ca kemi mbell thell,

Dalim Me Vrima Disa,
Disa Tjer Me Fara Disa,
Kan Vetem Rima Disa Por
Nuk T'shofin N'ftyr Kur Te Thon Vlla.

Shyqyr Sja Veten Si Kta,
Shyqyr Qe Mbeten Disa,
Themele T'forta Sa S'ka,
Qe Mbajn Kuroren Hava,

Na jena prap OTR,
Sot edhe sa T'ket dynja,
Le tbohen nami mor vlla,
Kurkush nuk mund me na nda,

Rrug e gjat deri sot,
Vite rrugve me shoke,
Sa endra shuhen nket bot,
E jona rron edhe sot,

1 Shkrese e vjeter dikur,
Sot eshte kalaja mbi gur,
Sa skile kerkojn me u mburr,
Por nuk ju vjen era burr,

Na Lujna Koqe me ta ,
Ju bohet qejfi sa ska,
Ja rrasim pak edhe ca,
Z'do te thot se u bom OTR,

Mundesh me lind OTR
S'mundesh me u bo OTR

(Shadowwwwwww)

S'mundesh me u bo
O.T.R

Ref#
Ju vec numroni hitat
Na lujna koqe me ta
Na vec i kallim Bit-at
tregom se sa ka si na
dhe nrast se keni pytje
sjeni te qart a diqka
zotit boni lutje
para se mu kthy nga na

Noizy#
Jena t'mbshtet mas njani tjetrit
eshte arsyeja qe rrim ne kam
si gjith kto hijena kto gjakpirsa
dun me t;hanger ne dham

e kom shpinen si celik
sa ti kemi krejt kto permas
kush po don me na provu
qe ta kuptoj se qa po flas

kena 32sha 9ca
7ca dhe dy kamesha
kena gishtat qe na kruhen
sapo te preket kamza

jo nuk jan imagjinata
dalum n'rrug kur t'perki nata
sum han k@r! mu per fam
se fama mu m'djek nga mrapa

jam i gatshem me dhan jeten
per kta uj1it e vjeter
meqe thojn qe jena nda
at;her pse karin krejt po mcefen

jena ktu midis beteje
midis lufte midis rrufeje
un spo shoh asnjo prej juve
:pse me i zgju kta ujqt e eger

une vet ju sorollata
lujta koqe me ca kapa
i thash qunave qetsohuni dhe
vec uluni mbrapa

shifni kujt pi vije radha
se i kapi krejt ne shuplaka
O.T.R kur nuk ndahet ZINIZIN motha fucka'

Ref#
Ju vec numroni hitat
Na lujna koqe me ta
Na vec i kallim Bit-at
tregom se sa ka si na
dhe nrast se keni pytje
sjeni te qart a diqka
zotit boni lutje
para se mu kthy nga na


Ky tekst u dërgua nga  Djal1Keq   Rrezon1   ALDOoooNoizy
Featuring: Shadow
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/11/2012


Noizy - Numroni Hitat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Numroni Hitat".
3. Video është e këngës "Numroni Hitat", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 4