Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Vetem Ti Je (Feat. Elgit Doda)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  374

Noizy Rap l:
Oh Girl you Mash up my mind,
Your attitude girl mash up my mind,
Oh god you mash up my mind,
Your attitude girl mash up mind,

When you see me get to them?
Any Duttty moves girl show me all of them,
when they see me walk at them,i
Pussy hole run coz Zini get at them der,

Elgit Chrous:
Afrohu ti dhe pak put it down on me,
Edhe pak Edhe pak baby,
Ska dyshim je me e Mira ktejt e din me pelqen si leviz
lady,
Vetem ti je Vetem Ti Je,
Vetem ti me ben te ndihem crazy,
Vetem ti je Vetem ti je Sa me pelqen Si e ben ti,
Sa me pelqen Si ben ti,
Sa me pelqen si e ben ti,

Noizy After Chorus:
Go Tell em tell em tell em who we are,
Ku do qe shkojm e cojm venin nhava,
Go tell em tell em tell em who we are,
Ku do qe shkojm e cojm venin nhava,
Go Tell em tell em tell em who we are, 
Ku do qe shkojm e cojm venin nhava, 
Go tell em tell em tell em who we are, 
Ku do qe shkojm e cojm venin nhava, 

Noizy Rap ll:
(who's that chic)
Zini hini n'flow - ju e dini mir se pa ne nuk ka show,
Now what's the deal yo tell me what's the deal yo,
Ju e dini mir se pa ne nuk ka show haa,

When you see me get to them?
Any Dutty moves girl show me all of them,
when they see me walk at them,
Pussy hole run coz Zini get at them der,

Elgit Chrous:
Afrohu ti dhe pak put it down on me,
Edhe pak Edhe pak baby,
Ska dyshim je me e Mira ktejt e din me pelqen si nje first lady,
Vetem ti je Vetem Ti Je,
Vetem ti me ben te ndihem crazy,
Vetem ti je Vetem ti je Sa me pelqen Si e ben ti,
Sa me pelqen Si ben ti,

Noizy:
Sa me pelqen si e ben ti,

Noizy After Chorus:
Go Tell em tell em tell em who we are,
Ku do qe shkojm e cojm venin nhava,
Go tell em tell em tell em who we are,
Ku do qe shkojm e cojm venin nhava,

Go Tell em tell em tell em who we are, 
Ku do qe shkojm e cojm venin nhava, 
Go tell em tell em tell em who we are, 
Ku do qe shkojm e cojm venin nhava, 

Noizy rap lll:
When you wine like that, when you wine like that,
I love your body Gyal when you wine it,
When you wine like that, when you wine like that,
You gotta wiggle when you wine like that,

Drop it down drop it down drop it down drop it down for me,
Haaa drop it down drop it down drop it down drop it down for me.

Elgit 2x:
When you wine like that, when you wine like that,

Noizy 2x:
Drop it down drop it down drop it down drop it down for me,

Noizy After Chorus:
Go Tell em tell em tell em who we are,
Ku do qe shkojm e cojm venin nhava,
Go tell em tell em tell em who we are,
Ku do qe shkojm e cojm venin nhava
Go Tell em tell em tell em who we are, 
Ku do qe shkojm e cojm venin nhava, 
Go tell em tell em tell em who we are, 
Ku do qe shkojm e cojm venin nhava, 


Ky tekst u dërgua nga Aidda


Featuring: Elgit Doda
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/07/2015
Festivali: Top Fest 12
Muzika: Elgit Doda
Teksti: Noizy & Elgit Doda
Orkestrimi: Elgit DodaMë Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 41


Noizy - Vetem Ti Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Ti Je".
3. Video është e këngës "Vetem Ti Je", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.