A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Noizy - Midis Tirone


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  509

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/11/2016

2016-11-05T17:00:01

Rap:1
I spit 16 Cunat thojn that's hard ropt,
Tjeter Nivel you should call me galardo,
femren so fly ti smunesh me pa to,
My bitches are bad my brudaz move largo

Fuck all the hater we doing it mad do
You get bitches I couldn't care for 😜
Kom rrethin e gjon Ti Nuk mundesh me Mpa mu,
Coni 3 gishtat Kur sheh OTR KTU

Kam njerz rreth meje Qe qeshin rraaaall
Jo se Jan t'merzitshem thjesht qeshin rrall, Kom njerz rreth meje Qe I Kam per mall,
Jo se tjert si du Por kto I Kam per mall,

Levizjet e Mija Ju Kurr smund I kapni,
Jo per naj gjo Por ktu dihet sahati,

Lidhjet e forta thojn illuminati,
Jo jom afer some shok Pse t'vjen inati,

U oooo inati ty Po tvjen
U oooo inati ty Po tvjen,
Se jam

chorus:
Midis tirone qish bone mo plako,
Midis tirone qish bone mo plako,
Nuk Ka kufi kur jam me gocat dhe kur jam me nacot,

Rap:2
Midis Milanos qish bone mo nona,
Midis zurich qysh bone mo nona,
Zemra Ka qef me nejt me kampiona,
Zemra Ka qef me nejt me kampiona,

Bari Po dridhet po nizet Po paset Po kurgjo spo shihet,
Zemra Po vjen Po knaqet po laget dhe n'fund ajo...

Mos na testoni se Jena rrebela,
Thash mos na testoni se Jena rrebela,
Ku Ku moj none me pa qysh u tuten kur na erdhem mrena,
Ku Ku moj none me pa qysh u tuten kur ne erdhem mrena,

I would hate me to if I wasn't me,
Coz none of them can ever do it like me,
I probably be jealous and all that shit,
Coz I came from nothing and now I'm living life big


Lyrics submited by Vijona K.e-Cards (4)

U krijua nga otr 2019-04-17 09:58:51
Midis Milanos, Qish bone mo nona?
Midis Zurich, Qysh bone mo nona?
Zemra ka qef me nejt me kampiona
2018-07-09 15:01:00
U oooo inati ty Po tvjen
U oooo inati ty Po tvjen,
2018-06-02 17:03:30
Levizjet e mija ju kurr
smund i kapni
2018-05-31 18:58:32
Coni 3 gishtat Kur sheh OTR KTU

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019