A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • N
  • Noizy
  • Young Boy Young M.A Ooouuu Remix)

Official Video

Video Link

Top 200

Noizy - Young Boy Young M.A Ooouuu Remix)


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  102

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/02/2017

2017-02-17T17:00:01

Chorus:
Younggggg bwaaaaai ruje venin,
Fol a lot of crap gjinja vin t'shemin do,
Fuck all that big talk hajde ktu na gjeni bro
Cunat Jan gati me ta nal oksigjenin, rrah

Rap:
Top channel slun muziken teme mo,
O pasha zotin krejt ca thash - skom rrejt kurgjo,
Sfiket barutin nese Ti ja ven flaken,
Tani mos tvi keq Kur un ta kuq faqen,

Tregom sa pare ke tregoj ca burri je,
Fjalet e plakut jan me ven - nese i ven re,
-Allergic being broke bro,
-so I'm always on the road,
workaholic grind mode overdose,

-- n'Aroplan ma shum se n'taxi,
Young goons Kur mshofin thojn sup G,
Otr familje madhe - otr'ja maje n'maje,
OTR kena mbiemrin kjo nuk esht per Sy e faqe,

Kam kalu shum koh n'xhade,
Kom ondrra Qe Kurr nuk nalen,
Kom vllezer Qe mbajn fjalen,
T'betum me t'hap kafken,

Chorus:
Younggggg bwaaaaai ruje venin,
Fol a lot of shit gjinja vin t'shemin,
Fuck all that big talk hajde ktu na gjeni,
Cunat Jan gati me ta nal oksigjenin,

Rap:
--Toleranca zerro -
Nashta nuk t'pelqen but truly I don't care do,
Luj koqe me kta rrepera,
Pse ca? Kush foli anej Ka dera,

Zdon me fol sheh shtremt kujt i rruhet daku?
-Cunat Jan caalm kush doj le t'kruhet daku,

Now back to that old shit,
Back to the old me,
Back to back me cunat,
Kta tjert can suck a dick,

Zdu me dit kush je,
Tash sjena mo,
Nuk jemi shit,
Ska mo pretty talk,
Ca bone ca bone NOT

Ref

Younggggg bwaaaaai ruje venin,
Fol a lot of shit gjinja vin t'shemin,
Fuck all that big talk hajde ktu na gjeni,
Cunat Jan gati me ta nal oksigjenin,


Lyrics submited by Bossie-Cards (3)

2019-01-12 21:52:13
OTR, familje madhe
OTR-ja majë n'majë
OTR kena mbiemrin
Kjo nuk është për sy e faqe
2018-05-31 18:52:08
Zdu me dit kush je,
Tash sjena mo,
Nuk jemi shit,
Ska mo pretty talk,
Ca bone ca bone NOT
2018-05-27 07:43:28
Kam kalu shum koh n'xhade
Kom ondrra qe kurr nuk nalen
Kom vllezer qe mbajn fjalen
T'betum me ta hap kafken

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019