A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Noizy - Xhelozi


Choose star rating

Rating:  3.2 / Votes cast:  17

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/01/2017

2017-01-09T15:20:41

Digje yeah.
O.T.R member,
sa shkelqen kurora,
jena jena mbreter,
gjithe shqiptarete din'se c'bona,
kalle kalle osht' Noizy ktu'moj nale,
krejt po thon' dicka po kur i shof i dridhen komet'

Xhelozi,urrejtje kundra meje,
suksesi jem s'ka mburrejtje
une tallem,une tallem


Lyrics submited by Xhoardo Cevani
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019