A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Noizy - Mbreteresha Ime


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  227

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/03/2018

2018-03-08T11:16:49

Jan kohet e veshtira n'jet qe na bojn me msu na na
Jan ata qe na dojn tmiren sna lejn me gabu na na,
Je vec ti qe e din se sa shum te du na na,
Dhe kur ndodhem larg teje zemra jote m'ndjen mu Mama
Rap1:
Shpesh thirr n'telefon - cilin shtet po shkon,
Kom pa mrom n'onderr edhe deshta me t'fol,
Mthot qe malli Mka marr mezi press me t'perqafu,
Dhe pse mrom dark ishim bashk tu u perqafu,

Sjam thjesht dashni per te
Jam pjes e trupit saj,
Nese un 1 dit lendohem
Ja di dhimbjet asaj,
Ti je engjulli mbrojtjes i jetes ton,
E falenderoj zotin thank you lord,

Por ti e ke nje burr qe, un e kam baba,
Dhe kur ju shoh
Juve bashk i thank god,
Se kjo jet pa ju per mu ish e kot,
Nese sot jam ktu ku jam se ju m'keni dasht,

Chorus:
Jan kohet e shtria n'jet qe na bojn me msu na na
Jan ata qe na dojn tmiren sna lejn me gabu na na,
Je vec ti qe e din se sa shum te du na na,
Dhe kur ndodhem larg teje zemra jote m'ndjen mu Mama

Rap:2
Jan kohet e veshtira n'jet qe na bejn me msu
Jana ata qe a dojn tmiren sna lejn me harru,
Se kush jemi prej ka vim dhe ca kemi perjetu,
Jeta do ishte shum e frikshme nese zdo isha me ju,

E vetmja dashni e sinqert je ti,
Dhe kur jam ne veshtirsi une te thirri vec ty,
Nuk kerkoj t'me ndihmosh vec t'me preki dora jote,
Perqafimi jot nuk ndrrohet me asnje gje te ksaj bote,

Je ilaci numer 1 kundrra cfar do lloj semundje,
Kur e shoh ftyren tende mduket gjeja me e bukur,
Ti ke bo shum per mu ket shum mir e di,
Smund ta shperblej Por mund te jap dashuri,

Mum do jepja gjithcka ta kishe dhe ti nenen,
Ta kishe dashurin e saj siç e kam un tenden,
Ndoshta 1 dit do gjej un princeshen time,
Por nen per mua mbetesh mbretresha ime,

Chorus:
Jan kohet e veshtria n'jet qe na bojn me msu na na
Jan ata qe na dojn tmiren sna lejn me gabu na na,
Je vec ti qe e din se sa shum te du na na,
Dhe kur ndodhem larg teje zemra jote m'ndjen mu Mama

Rap:3
Me ta fal tan boten e di qe s'esht mjaftushem,
Per dite i lutna zotit qe ty me t'pa te gzushem,
Mke rrit mu dhe motren me 100 sakrifica,
Kurr nuk u derzove dhe pse jeta kish ngushtica,

-Tash jam bo burr me shpatllat e gjona,
Mthoje ti je mbret i mamit?
Mbret u bona,
Fal teje jam ky qe jam deri sot,
Deri diten kur do mbylli syt per ty do derdhi lot,

Je krijesa me e mir jo se je nena ime,
Por cdo nen n'ket bote meriton shum shperblime,
Te lutem m'fal non sa her kam bo gabime,
Nese ti ma bon hallall do gjej qetsi ne zemren time,

Te dua nen malli sa Mka marr,
Tash jam ne koncert dhe n'sken sa jam tu dal,
Neser ke ditelindjen une ndodhem diku larg,
Nuk mujta me tbo dhurat mdolen lot e t'bona kong non

Jan kohet e veshtria n'jet qe na bojn me msu na na
Jan ata qe na dojn tmiren sna lejn me gabu na na,
Je vec ti qe e din se sa shum te du na na,
Dhe kur ndodhem larg teje zemra jote m'ndjen mu Mama


Lyrics submited by jetmir hasae-Cards (7)

2019-03-08 10:31:06
Ndoshta 1 ditë do gjej
unë princeshën time
Por nënë për mua
mbetesh mbretresha ime
2019-02-03 01:08:56
Ti ke bo shumë për mu
Kët shumë mirë e di
S'mund ta shpërblej
Por mund të jap dashuri
2018-05-25 12:34:16
Me ta fal tan boten
e di qe s'esht mjaftushem,
Por di ti lutem zotit
qe ty me t'pa veç gzushem
2018-03-18 11:48:29
Mke rrit mu dhe motren me 100 sakrifica
2018-03-14 17:27:42
-Tash jam bo burr me shpatllat e gjona,
Mthoje ti je mbret i mamit?
Mbret u bona,
Fal teje jam ky qe jam deri sot,
Deri diten kur do mbylli
syt per ty do derdhi lot,
2018-03-09 18:45:32
Sjam thjesht dashni per te
Jam pjes e trupit saj,
Nese un 1 dit lendohem
Ja di dhimbjet asaj,
2018-03-08 16:24:27
Ndoshta 1 dit
do gjej un princeshen time,
Por NENE
per mua mbetesh mbretresha ime,

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019