Më mbaj mend (për 1 muaj)


Noizy - Po Thu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Thu".
3. Video është e këngës "Po Thu", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Noizy - Po Thu  (Feat. S4MM)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  81

Komente

1 🔥

Featuring

S4MM

13/10/2018

2018-10-13T14:05:02+00:00S4mm:
Po thu qe ki gun po thu qe ki thik
tu thon qe ki femna tu thon qe ki kllik
blood u fake e kom dit
more qa po thu fam a je tu dit

Noizy :
dikur ju shifsha ntv ju kisha zili
plot kerre plot p*dha thojsha kto jon real G-s
erdhi dita qe u pam live
kerret sken tuat edhe p*dhat nuk i ki nice
noo shtri komet sa jorgani
mos piskat shoki se po ngjiret zoni
me thon drejten ma thyve zemren besoni
se kom dasht do rrepera prej kartoni
tash erdhi doni straight prej londoni
south east n'barking krejt ghetto a mkuptoni
yeah jam kinda rude me thon tdrejten i dont give a f**k
vendi ku u rrita ske parajs but in a f**king block
dita ndit keq e mkeq cunat rrin viq getting shoot
tash po eci me muzik
kom sukses i thank god
tlutna zot runa nga kto mizeriet
kto gjakpirsa interesi viq te leki

S4mm:
Po thu qe ki gun po thu qe ki thik
tu thon qe ki femna tu thon qe ki kllik
blood u fake e kom dit
more qa po thu fam a je tu dit

Noizy :
per femna jom si lava nkom balenciaga
kqyri veq para nuk mha k*ri qa ka mrapa
ntekst jom serioz jom karagjoz jeta shum e
shkurtet per me qene nervoz
happy days happy life thats right
150 mije nmuj thats life
shkoj ku tem qohet edhe q* kon e du
nuk mund tjesh rude me mu sun flet ti me mu
nese don me fol biznes yep thirre menaxherin
sepse une jom shum i zan yep pasha nerin
jom me cunat autostrad gati per me shkru refrenin
fansat ne koncert edhe gati po me presin
hy ne hotel zemra pret ne recepsion
o super bomb edhe noizyn po kerkon
jom pak si von po ni masazh bon
dhe mas masazhit nuk i dihet ku vijon

S4mm:
Po thu qe ki gun po thu qe ki thik
tu thon qe ki femna tu thon qe ki kllik
blood u fake e kom dit
more qa po thu fam a je tu dit


Ky tekst u dërgua nga  Gerald123321Kartolina (2)

6
7

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet