Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Lozonjare (Feat. Altin Sulku)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Altini:
Si me ja bo amane
Me ty moj lozonjare
Ton diten don veq pare
Ma hoqe mendjen fare

Halli mall mka zane
Me ty moj lozonjare
Si me ja bo amane
Ma hoqe mendjen fare

Tu fol me veten
Ma ke nxi jeten
Qe kur na jena bashk
Nuk ka mo shpi veq jasht

Ti perfiton se tdua
Lojra mos bej me mua
Ske faj ti faj kam un
Qe tkam lazdru

Qantat plot syt te qesh
Neser qan thu skam qfar vesh
Jam i lare ne amsterdam
Ty as banka dot nuk te mban

Qantat plot syt te qesh
Neser qan thu skam qfar vesh
Jam i lare ne amsterdam
Ty as banka dot nuk te mban

Si me ja bo amane
Me ty moj lozonjare
Ton diten don veq pare
Ma hoqe mendjen fare
Halli mall mka zane
Me ty moj lozonjare
Si me ja bo amane
Ma hoqe mendjen fare

Noizy:
Ajo po don cash
Ajo po don muzik
Do me shku npushime dy tri her n'vit
Ajo po don shpping ne Itali,
Une e kom shkopin me bo magji

Zemer hajde knej cka tdush bo
Do ti jap gjitha ca ti kerko
Vec zemer po t'lutna mos u lazdro,
Se un ta myll qeshmen, a me kupto.

E ty Tini ta kam thon prej fillimi
Me dashnin mos u merr se,
Merret Zini
Kam prralla si Nastradini,
E boj me qesh si Charlie Chaplin-I,

Cdo nat e zhveshi si levore,
E hypi siper meje dhe shkrihet si akullore, haa
Sa e bukur lule bore
A m'don me verte
A thjesht je nje aktore,

Altini:
Si me ja bo amane
Me ty moj lozonjare
Ton diten don veq pare
Ma hoqe mendjen fare
Halli mall mka zane
Me ty moj lozonjare
Si me ja bo amane
Ma hoqe mendjen fare

Qantat plot syt te qesh
Neser qan thu skam qfar vesh
Nga milano ne amsterdam
Ty as banka dot nuk te mban
Qantat plot syt te qesh
Neser qan thu skam qfar vesh
Jam i lare ne amsterdam
Ty as banka dot nuk te mban

Si me ja bo amane
Me ty moj lozonjare
Ton diten don veq pare
Ma hoqe mendjen fare
Halli mall mka zane
Me ty moj lozonjare
Si me ja bo amane
Ma hoqe mendjen fare

Noizy:
Ej tini tkom than prej fillimi
Me dashnin mos u mer se, miret zini
Noizy
Featuring: Altin Sulku
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/04/2022
Teksti: Noizy & Endrit Mumajesi
Video Produksioni: Fullmoon Production
Produksioni: Elgit Doda
Mix & Master: Marenglen Boja
Directed By The ClaudiaNoizy - Lozonjare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lozonjare".
3. Video është e këngës "Lozonjare", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 2