Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Benzi Ri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  8

Chorus :

Pare t'reja benz i ri, benz i ri, benz i ri
Pare t'reja benz i ri, benz i ri, benz i ri
Ti s'e dine me siguri, siguri, siguri
Ti s'e dine me siguri, siguri, siguri

Verse I :

6.5 or that 6.3,
Maybach or A.M.G
All my dons are ballers,
Per ty shoki nuk e di

No - as s'du me dit,
Ju jeni krejt dificit
Dhe ma ta dhon benzin
Ju nuk keni pare per benzin

Hmm - adrenaline,
Kur vjen Noizy e djeg çatine
Ik se po vjen zhurma
Po se dine se ku karin do hinë

In in in - I'm in and you're out
No, nuk kena (?), hmm shut your mouth
Pussy boy they know we real
O.T.R don't f**k about,

(See), saga after saga, we kill 'em, there ain't no other
These bi**hes love my swagga, wanna be my baby madda
But sorry I'm not interesting in your nadda
Cause I just wanna f**k bi**h I don't want no drama

Chorus :

Pare t'reja benz i ri, benz i ri, benz i ri
Pare t'reja benz i ri, benz i ri, benz i ri
Ti s'e dine me siguri, siguri, siguri
Ti s'e dine me siguri, siguri, siguri

Verse II :

Kur na shef thuj mashallah, mashallah, mashallah
Kur na shef thuj mashallah, mashallah, mashallah
Yeah we winnin' uh la la, uh la la, uh la la
Po fitojm like uh la la, uh la la, uh la la

Noizy from the blocka, you (?) this, can suck your mada,
I used to be a shotter, before my music exploda
Now I just sell my music, I don't need no f**king drugga
Cause millions after millions I swear to my f**king mama,

I play dem' like the Barcelona, tiki-taka
Kta bohen me nerva, unë veç boj shaka-shaka
Ey lali pse merzitesh, pse bon llaka, llaka?
Se faji eshte i joti, ti bon muzike veç per lajka

Nuk ka competition, na kena mbaru çdo mission
S'ka mo kundershtar, besom kta krejt e njofin bishen
Kta e dun terrenin, por terreni eshte i frikshem
Ktu ka egersira, dalin naten t'jesh i bindshëm, yeah

Chorus :

Pare t'reja benz i ri, benz i ri, benz i ri
Pare t'reja benz i ri, benz i ri, benz i ri
Ti s'e dine me siguri, siguri, siguri
Ti s'e dine me siguri, siguri, siguri
Noizy
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/08/2022
Video Produksioni: Fati.Tv


Noizy - Benzi Ri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Benzi Ri".
3. Video është e këngës "Benzi Ri", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 0