A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Nonda Kajno - Për Ty Qan Shpirti


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/04/2016

2016-04-08T05:26:07

Muzika & Teksti:

Nonda Kajno


S’di ku ke ikur
Zemra po me dridhet
Me ka marre malli
Syte me lotojne

Sa shume thelle
Ke hyre ne zemren time
Per ty qan shpirti
Per ty,s’me ndalen lotet ( 2 here )

Cdo nate me del, Me del ne endrrat e mija
I perqafuar me ty
Deri sa zgjohem

Sa lot kam derdhur
Dhimbje kam duruar
Dashurine tende
Vetem kam provuar.( 2 here )

O yll I bukur
Ku je arratisur
Ne c’skaj te botes
Oh ti ku ke ikur

Engjell I bukur
Kthehu se te dua
Te t’perqafoj
Te dehem si I cmendur ( 2 here )


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019