A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Nonda Kajno - Ky Kujtim


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/04/2013

2013-04-08T10:29:51

E Dashur At’kujtohet ajo nate,
Kur floket e bores bimin lehte.
Ti me ledhatoje,edhe shpesh me thoshe,
Se un ty te kam o ne kte jete.

Ky kujtimi I jone,
Kudo pas do me ndjeke.
Kudo qe te jem,kudo qe te shkoj,
Vec dhimbje dhe lot.

Endrra ime e vetme,
Endrra ime hyjnore.
Ti mbete vegimi,
Si nje enderr e bukur.

Ne m’ka mberur pak fryme,
Thithe shpirt ti per mua.
Ne m’ka mbetur nje pik loti,
Eja fshima o engjell.
Ste mjafton ty o shpirt,
Qe kaq shume ty te dua.
Ska kuptim jeta ime,
Vetem ti je per mua.

Si ne castin e pare,
Ti ne krahet e mija.
Te te puth si I dehur
Si I cmendur te dua.

Le te mbetem per ty,
Me e bukura enderr.
Le te mbetem o shpirti im,
Ke e embla dashuri.






Më Shumë...




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019