A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Nonda Kajno - Si Mund Ti Ndal Lotet


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/09/2016

2016-09-30T18:45:02

Muzika & Teksti:

Nonda Kajno


Kur s’te kam prane
Ti je prane qenjes sime
O merma zemren
Vec thuaj je e imja
Dhe kur te dua
Edhe kur te mallkoj
Kur te urrej
Me shume te dashuroj

Refreni :
Si mund ti ndal un lotet
Oh qe me mbyti malli
Si mund ta ndal un brengen
Oh qe me shuan zjarrin
Si tu veniten ndjenjat
Te mbyti xhelozija
Si nuk te rreh prap zemra
Qe rrahu si dikur

Mendoj sikur te isha
Aty ne dhomen tende
Te te kendoja
Deri sa te te zgjoja
Pastaj ne krahet e mija
O shpirt, te te pushtoja
Te t’perkedhelja
Dhe buzet ti bashkoja

Refreni :
Si mund ti ndal un lotet
Oh sa me mbyti malli
Si mund ta ndal un brengen
Oh qe me shuan zjarrin
Si tu veniten endrrat
Te mbyti xhelozija
Si nuk te rreh prap zemra
Qe rrihte si dikur


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019