Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Nonda Kajno - O Nena Ime

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Nena Ime".
3. Video është e këngës "O Nena Ime", por nuk këndohet nga Nonda Kajno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nonda Kajno - O Nena Ime  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

11/05/2014

2014-05-11T13:15:21+00:00Ne ender une ty te pashe
o nene e dashur
E bukur porsi nje engjell
me dole ti
Dhe duart e tua
kur ti mi zgjate
me mall me puth
si nje femije
O nene o nena ime
kujtime me zgjove
E vetme o ne dritare
me prisje ti
Dhe sot ditelindjen
o nene e dashur
Me kengen o me te bukur
po ta uroj
Dhe koken ne ptehri tend
kur ta mbeshtesja
Ti lehtas me perkedhelje
si nje femije
Dhe floket e tu me thinja
ballin plot rrudha
dhe syte e embel kujtoj me mall


Ky tekst u dërgua nga Alma Bezhani
Më Shumë Këngë Nga Nonda Kajno:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet