Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Nonda Kajno - Pa Ty Dielli Nuk Më Ngroh  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

23/10/2016

2016-10-23T11:58:35+00:00

Muzika & Teksti:

Nonda Kajno
Ah pa ty zemra nuk me rreh,
Ah pa ty nuk me qeshin syte.
Pa ty as dielli nuk me ngroh,
Pa ty as jeta ska kuptimin.

Sa shum vetmija po me tret,
Se me mungon buzqeshja jote.
Sa me mungojne syt e tu.
Ti je gezimi I kesaj bote.

Perse….Perse te dashuroj perse,
Perse…..Perse te vuaj kaqe shum.
S’edi ….S’edi ku vajti ai prush,
O qe….. O qe e ndeza me kta duar.

Te dashurova vetem ty,
O qe me ty ta lidhja jeten.
Po pse ky fat o fat I zi,
O qe me gjeti vetem mua.
Po pse ky fat o fat I zi,
O qe me bere qe te vuaj
Po pse ky fat o fat I zi,
O qe me gjeti vetem mua.
Po pse ky fat o fat I zi,
O qe me bere qe te vuaj


Më Shumë Këngë Nga Nonda Kajno:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet