A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Nonda Kajno - Enderr E Keputur


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/12/2010

2010-12-10T11:05:23

Zgjohem I vetem edhe prane ste kam
Si mund te rroj une dot pa ty
O mall o dashuri e cmendur pse
Cdo nate , cdo nate me del ti

Ne cvend, ne cvend te globit ti me je
Kte nate qe une po te kendoj
E ikin ikin ditet ne vetmi
Therras por asnje sme degjon

O enderr, o enderr e keputur pse
Cdo nat cdo nate me del ti
Theras, por askush sme degjon
Ne kete bote qe hesht, qetsi nuk gjej

Ku me vajti krenarija o
Si po me cmend kjo dashuri
Tani I lodhur I keputur them
Kjo jete ,kjo jete eshte kotesi

Therras,therras por askush s’me degjon
Ne kete bote qe hesht,qetsi nuk gjej
Si mund, si munt te rroj pa ty une valle
Kur zgjohem,dhe nuk te kam prane
Therras,theras por askush s’me degjon
Ne kete bote qe hesht qetesi nuk gjej
O mall,o dashuri e cmendur ku…
Ku je…edhe prane sme ke


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019