Audio

Nonda Kajno - Desha Të Rroja Në Vetmi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/10/2016

2016-10-04T19:30:00Desha te rroja I vetmuar n’kte jet,
Larg syve dhelperore.
Larg buskave plot helmati,
I vetem pa dashnore.

Desha te rroja ne vetmi,
Por dhe ashtu nuk rrohet.
Prandaj dhe une po t’kerkoj,
Ate qe dashurova.

Por me kot,
Kaluan te gjitha sa m’premtove.
Disa premtime buzet e tua me lane,
Qe s’do ti harroj me kurre.

Arabela dashuri, Arabela ku je ti.
Zemra ime po te prêt,
Ti kthehu prap ne jet.
Por me kot,
Kaluan te gjitha sa m’premtove.
Disa premtime buzet e tua me lan,
Qe s’do ti harroj me kurre.


Më Shumë Këngë Nga Nonda Kajno:

Më Shumë...