Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nonda Kajno - Zemer E Lenduar Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sa u lodha dhe po pres,
Ndjej vec mall e dashuri.
Dhe ne zemren e lenduar,
Me ke mbetur vetem ti. ( 2 here )
Lunder fati, dashurija.
Te perplasen,
Ku ti nuk e prêt.
Lunder fati, Jeta ime.
Qe me iku,
Iku dhe nuk kthehet.
Ti mu fshehe,
Neper vite.
Dhe te humba,
Pergjithmone.
Si ta ndal un,
Rreken’ e lotit.
Qe me mbyti,
Ah me ngasherime….
Nonda Kajno
Publikimi: 17/10/2015


Nonda Kajno - Zemer E Lenduar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer E Lenduar".
3. Video është e këngës "Zemer E Lenduar", por nuk këndohet nga Nonda Kajno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nonda Kajno:


Komente 0