A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Nonda Kajno - E Pabesë Ishe


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/10/2016

2016-10-23T03:58:59

Muzika & Teksti:

Nonda Kajno


Muzgu ra,

Po te pres un per cdo nate
Por ti nuk po vjen.
Dhe e di,
Qe ne krahet e nje tjetri
Ndodhesh ti tani.
Ky kujtim,
Qe pas mua do me ndjeke
Ngado qe te shkoj.
Dhimbje dhe lot do kem,
Ngado te shkoj
Ngado te jem.

Refreni :
E pabese ishe
E pabese mbete.
Ku ish ajo dite
Qe na lidhi bashke
Qaj kitara ime
Qaj dhe ti me mua.
Ky kujtim I hidhur
Do na ndjek per here.

I kujtoj,
Ato nete te magjishme
Qe kaluam bashke.
S’I harroj
Ato puthje aq te emla
Qe mi jepje ti.
Une e ndjej,
E ndjej zjarrin Brenda meje
Qe ma ndeze ti.
Dhimbje dhe lot do kem,
Ngado te shkoj, ngado te jem.

Refreni :
E pabese ishe
E pabese mbete
Ku ish ajo dite
Qe na lidhi bashke
Qaj kitare ime
Qaj dhe ti me mua
Ky kujtim I hidhur
Do na ndjek per here.


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019