A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Nonda Kajno - Ti Vetem Qaje


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/09/2010

2010-09-29T20:56:09


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Vetem Qaje" kënduar nga Nonda Kajno.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Nonda Kajno i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ermira Babaliu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Dashurova syte e bukur
Syte e djallezise
Me shkaterrove me helmove
Ma more rinine
(2 here)
Dhe ti vetem qaje
Spranoje te qeshje
Dhe therrisje si e marre
Hajde hajde
(2 here)
Ne pijetore une jam ulur
Dhe po pija vetem
Dhe pa ty po mendoja
Si ta kaloj jeten
(2 here)
Dhe ti vetem qaje
S'pranoje te qeshje
Dhe therrisje si e marre
Hajde hajde
(2 here)Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019