A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Nonda Kajno - Zemrën Që Ma Fale Ti


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/09/2016

2016-09-07T07:17:07

Zemren qe m’fale ti.
Dhe cdo gje qe me dhurove.
I mbaj te fresketa ne gji.
Qe ate dit qe mu largove .
I mbaj te fresketa ne gji.
Qe ate dit qe mu largove

Refreni :
Pra mos harro mos harro.
Pra mos harro.
Kete zemer e kujto.
Kete zemer mos tradhto.
Se kjo zemer qan me lot kur t’kujton.
Se kjo zemer qan me lot kur t’kujton.
Se kjo zemer qan me lot kur t’kujton.
Se kjo zemer qan me lot kur t’kujton.

O fat o fat I zi.
Pse me le kaqe te mjere.
Sy perlotur,buze zhuritur.
Si prej varrit, I nxjere.
Sy perlotur,buze zhuritur.
Si prej varrit, I nxjere.

Refreni :
Pra mos harro mos harro.
Pra mos harro.
Kete zemer e kujto.
Kete zemer mos tradhto.
Se kjo zemer qan me lot kur t’kujton.
Se kjo zemer qan me lot kur t’kujton.
Se kjo zemer qan me lot kur t’kujton.
Se kjo zemer qan me lot kur t’kujton.

Po pse o shpirti im.
Kto dy fjale qe me dhurove.
Me nje puthje perqafim.
Pastaj ike mu largove.
Me nje puthje perqafim.
Pastaj ike mu largove.

Refreni :
Pra mos harro mos harro.
Pra mos harro.
Kete zemer e kujto.
Kete zemer mos tradhto.
Se kjo zemer qan me lot kur t’kujton.
Se kjo zemer qan me lot kur t’kujton.
Se kjo zemer qan me lot kur t’kujton.
Se kjo zemer qan me lot kur t’kujton.


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019