Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nonda Kajno & Olsa Pema - Kur Jemi Larg Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Djali:
Ku të të gjej sonte ku të t’gjej
Nga malli shpirti m’ësht’ përflakur.

Vajza:
Këtu ku jam gjithçka tani më flet
Vetëm për ty, per ty i dashur!

Të dy 2x:
Kur jam larg nga ti
Të flas dua kaq shumë
Por pranë teje fjalët s’di ku shkojn’
Se k’të dashuri
Që ne na le pa gjumë
Nuk ka fjalë zemre ta tregoj

Djali:
Ah, sytë e tu Kudo më ndjekin pas
Janë yje plot vezullime.
Vajza: Dhe unë këtu
Ty vec të mendoj
Për ty humbas në ëndërrime

Të dy 2x:
Kur jam larg nga ti Të flas dua kaq shumë
Por pranë teje fjalët s’di ku shkojn’
Se k’të dashuri Që ne na le pa gjumë
Nuk ka fjalë zemre ta tregojNuk kemi video për këtë këngë.
Nonda Kajno & Olsa Pema - Kur Jemi Larg
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Jemi Larg".
3. Video është e këngës "Kur Jemi Larg", por nuk këndohet nga Nonda Kajno & Olsa Pema.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nonda Kajno:


Komente 0