Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora E Gatshme Për Rikthim

Nuk ka akoma asnjë votë

[14-10-2015]
Nora Istrefi është duke punuar për projektin e saj të radhës, i cili raportohet të jetë i bujshëm.

Pritet që kënga e radhës e saj do të shoqërohet me një videoklip dhe pritet të publikohet brenda këtij viti.

Kujtojmë se këngëtarja ka publikuar këtë vit dy këngë “S’je my Lifestyle” dhe Bamboleo”, të cilat u pëlqyen shumë nga publiku.

Ndërkohë, këngëtarja iu ka përkushtuar tërësisht jetës së një nënë duke u përkujdesur për vajzën e sapolindur, Renee.
 (Indeksonline)Komente 0