Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Mahnitë Me Pamjen Seksi, Në Eventin E Bamirësisë

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
[23-10-2015]
Këngëtarja Nora Istrefi gjatë natës së mbrëmshme ishte pjesëmarrëse në një event bamirës, Kosova “Philantropise”.

Ndërsa që si çdo herë vëmendjen ka tërhequr edhe pamja e veçantë dhe seksi e Norës.
 (Indeksonline)Komente 2